HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Brazialiani Ribeiro firmos nje vit per Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 25 Qershor 2011 22:32   pdfShtypEmail
Ribeiro_SkenderbeuBernardo Ribeiro, futbollisti Brazilian ka firmosur sot me Skenderbeun nje kontrate nje vjecare. Ai eshte nje force me shume per skuadren e Duros per Champions Ligen dhe sezonin e ardheshm. Ribeiro luan si mesfushor dhe mund te bej disa si ne qender ashtu dhe ne krah. Ai erdhi ne Korce qe ne shkurt po nuk u federua dot. Ribeiro eshte nje lojtare me aftesi shume te mira teknike dhe Duro e mendon si titullar. Nga e shtuna ai eshte zyrtarisht i Skenderbeut edhe per nje sezon tjeter

busy
komente