HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Bakaj gol ne debutim me Dinamon e Bukureshtit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Shkurt 2011 22:25   pdfShtypEmail

elis_bakajElis Bakaj ish sulmuesi i Dinamos, ka shenuar golin e pare ne debutimin me Dinamon e Rumanise, ate te Bukureshit. Mesohet se Bakaj ka shenuar nje gol spektakolar ne nje ndeshje miqesore qe skuadra e tij ka shenuar sot. Sulmuesi shqipetar firmosi para pak ditesh nje kontrate 5-vjecare me Dinamon e Bukureshit ku do te perfitoje 10 mije euro ne muaj.

Pirro Nika


busy
komente