HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Lushnjes, ne , perkrahim Bylisin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Maj 2013 22:18   pdfShtypEmail
lushnja_tifozTifozet e Lushnjes jane shprehur se jane te gatshem te perkrahin skuadren e Bylisit ne finale kunder Lacit. Kane vendosur te vijne ne Tirane te premten te organizuar per te perkrahur ballshiotet. Ky lajm i ka gezuar tifozet e Bylisit dhe acaruar ata te Lacit. Tani na duhet te presim dhe te shohim se sa do ta mbajne fjalen lagunaret.

busy
komente