HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Gati transporti masiv i tifozeve dhe festa
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Maj 2013 22:12   pdfShtypEmail
LACi-tifozShume autobuze, makina dhe gjashte motorre qe do te prijne karvanin e gjate te tifozeve kurbinas qe do te lene Lacin per te pushtuar kryeqytetin. Per here te pare ne historine e tyre do te luajne ne finale me shpresen se do ta fitojne trofeun e deshiruar. Presidenti Laska, Bashkia e Lacit dhe nje deputet kane menduar te vendosin bileta falas ne dispozicion per tifozet, transport falas, bluze falas dhe shume surpriza te tjera. Parashikohet qe nga Laci ne Tirane te shkojne gjashte mije tifoz per ta bere “Qemal Stafen” te festoje e mbushur me ngjyrat bardhezi. Tribuna D2 do te jete vetem per ta.

 


busy
komente