HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Te premten ne oren 20.00 luhet finalja
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 15 Maj 2013 22:22   pdfShtypEmail
kupa_shqiperisKupa e Shqiperise do te luhet te premten ne mbremje. Laci dhe Bylisi jane dy skuadrat qe pergatiten per te zhvilluar ndeshjen me te rendesishme jo vetem te sezonit por te gjithe historise se tyre. Finalja do te luhet ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa” ne oren 20.00. Drejtuesit e dy klubeve kane vendosur ne dispozicion te tifozeve nga Ballshi e Laci nje numer te palimituar biletash gje e cila pritet te mbushe shkallet e stadiumit kombetar per ta kthyer mbremjen e te premtes ne nje feste te madhe.

busy
komente