HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Finalja luhet ne 17 Maj
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 20 Prill 2013 21:23   pdfShtypEmail
kupa_shqiperisePak ditë më parë mësuam emrat e dy skuadrave finaliste për Kupën e Shqipërisë dhe të premten është përcaktuar zyrtarisht orari dhe vendi ku do të luhet kjo ndeshje. Komiteti Ekzekutiv ka përcaktuar 17 majin si ditën kur Laçi dhe Bylisi do të përballen me njëra-tjetrën për të diskutuar trofeun e rëndësishëm që më pas do ti japë mundësinë të shkojnë në Europë. Kjo ndeshje do të luhet në stadiumin kombëtar “Qemal Stafa” dhe është zgjedhur ora 20:00 e mbrëmjes për ti dhënë mundësi tifozëve të jenë të shumtë në tribuna.

busy
komente