HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skënderbeu/ Ulen çmimet e biletave për të mërkurën
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 01 Prill 2013 20:25   pdfShtypEmail
skenderbeu_kampionDrejtuesit e Skënderbeut duke llogaritur rëndësinë e veçantë që ka ndeshja e parë gjysëmfinale me Bylisin kanë vendosur të ulin çmimet e biletave. Ndryshe nga ndeshjet e kampionatit, takimi me skuadrën ballshiote do të luhet në orën 16:00 dhe parashikohet të tejmbushë stadiumin “Skënderbeu”. Për të patur një numër sa më të madh tifozësh në mbështetje të skuadrës, një biletë hyrëse do të kushtoj më pak se në të shkuarën. Në tribunat A dhe B një biletë do të blihet për 300 lekë, në tribunën C për vetëm 200 lekë ndërsa në tribunën E për 100 lekë. Kjo nisëm e klubit korçar është përshëndetur edhe nga “Ujqërit e Dëborës” që premtojnë mbështetje maksimale për kampionët.

busy
komente