HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Maj 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Besa / Bizhdili mbledhje me skuadren!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 25 Mars 2010 23:06    pdfShtypEmail
nexhat_bizhdili1_345695598Presidenti i Beses, Nexhat Bizhdili ka ngelur i pakwnaqur nga loja e skuadres se tij ne kupe perballe Shkumbinit por dhe nga barazimi ne shifrat 1-1, qe ka nderlikuar fatin per tu kualifikuar ne...
Lexo ma...
 
Shkumbini / Skuadra gjen "goleador" te ri!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 25 Mars 2010 23:03    pdfShtypEmail
shkumbini_gol_Skuadra e Shkumbinit, ka gjetur nje golashenues. Behet fjale per sulmuesin Endri Bakiu, qe ka shenuar kater gola ne tre ndeshjet e fundit. Fillimisht sulmuesi shtatshkurter realizoi nje dopiete...
Lexo ma...
 
Perparim Daiu: Jam i kenaqur me rezultatin!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 25 Mars 2010 05:20    pdfShtypEmail
perparim_daiu1Trajneri i Shkumbinit Perparim Daiu ka mbetur i kenaqur nga barazimi i marre ne Kavaje, ne gjysemfinalen e pare te kupes se Shqiperise e ka pergezuar lojtaret e tij. Daiu eshte shprehur se eshte...
Lexo ma...
 
Shpetim Duro: Mund te luanim me mire, gjithcka e hapur ne kthim!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 25 Mars 2010 05:16    pdfShtypEmail
shpetim_duro_besa_thumbTrajneri i Beses, Shpetim Duro ka ngelur i pakenaqur nga paraqitja e skuadres se tij ne barazimin me Shkumbinin, ne gjysemfinalen e pare te kupes, por tekniku kavajas eshte shprehur se ka besim qe...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise / Teuta-Vllaznia 1-0
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 25 Mars 2010 05:04    pdfShtypEmail
vllaznia_teuta_thumbGjysemfinalja e pare mes Teutes dhe Vllaznise i ka buzeqeshur skuadres durrsake, e cila krejt ndryshe nga disa dite me pare ka bere nje loje te kenaqshme dhe me pak kujdes mund te merrte nje rezultat...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL