HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore / U-21 Shqiperi - Maqedoni!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 16 Janar 2010 15:32   pdfShtypEmail

albania_u_21_austri_albania_vogelKombetarja  U-21, do të ndeshet me homologët e tyre Maqedonas. Kombetarja e drejtuar nga trajneri Artan Bushati  do te zhvilloje miqesoren e pare ne Shqiperi per vitin 2010 pasi ndeshjen e vetme zyrtare per kampionatin europian do ta luaj ne 5 shtator ndaj Azerbaixhanit. 

Media FSHF


busy
komente