HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetaret e moshave testime paraprake!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Janar 2010 05:21   pdfShtypEmail

albania_u_21_austri_albania_vogelEkipet Kombëtare U-21 dhe U-19 do te zhvillojne grumbullime stërvitore me lojtarët shqiptarë që luajnë në Greqi. 

Federata Shqiptare e Futbollit do të zhvillojë gjatë muajit Janar 2010 grumbullime me lojtarët shqiptarë që aktivizohen në skuadrat e kampionatit grek.

Nga data 18.01.2010, deri më datë 20.01.2010, trajnerët e Kombëtarëve U-21 dhe U-19, Artan Bushati dhe Ramadan Shehi, do të zhvillojnë stërvitje me talentet shqiptarë që gjenden në vendin fqinj, përkatësisht të datëlindjeve 1991-1992 dhe 1993-1994.

Stërvitjet do të zhvillohen në Athinë, në fushën stërvitore që gjendet në adresën e mëposhtme:

Fusha Sportive "AIAS TAVRU"

Adresa:  Pireos dhe Hamosternas, Tavros

 Të gjithë lojtarët e interesuar për të marrë pjesë në këto senca stërvitore, janë të lutur të kontaktojnë për informacione të mëtejshme dhe për regjistrimin e tyre Z. Vangjel Cavo, përgjegjës i Zyrës së Talenteve në Greqi.

 

Telefon:           +30 (0) 6949443882

E-mail:             Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa


Media FSHF


busy
komente