HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Skender Gega grumbullon ekipin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 30 Gusht 2012 06:47   pdfShtypEmail

under-21Trajneri i ekipit Kombetar Under 21 te Shqiperise  Skender Gega ka nisur grumbullimin e tij te radhes ne prag te pergatitjeve per ndeshjen e fundit te Eliminatoreve EURO 2013 kunder Moldavise ne Kishiniev.

Rezidenca per kuqezinjte te shpresave eshte perseri Resort Tropikal ne Durres.

Lista e lojtareve te grumbulluar:

Stivi Frasheri

Xhino Sejdo

Geri Likaj

Agonit Sallaj

Alfred Deliallisi

Albi Dosti

Mergim Bajraktari

Bruno Dita

Elvis Premci

Shpend Matoshi

Gjelbrim Taipi

Gers Delia

Idriz Batha

Bekim Bala

Armando Vajushi

Mergim Brahimi

Arbnor Fejzullahu

Vasil Shkurtaj

Edon Hasani


busy
komente