HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Ekipi shpresa paradite dhe pasdite stervitje
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 17:51   pdfShtypEmail

u-21_skuaderEkipi Kombetar Shpresa nen drejtimin e trajnerit Artan bushatit dhe ndihmesit te tij Ledio Pano ka vazhduar pergatitjet per ndeshjen eleminatore te dates 2-Shtator ndaj ekipit Moldave. Megjithese nje dite feste ne Shqiperi sic eshte ajo e Fiter Bajramit, trajneri shkodran ka zhvilluar dy seanca stervitore paradite dhe pasdite.

Diten e neserme ekipi i 21-vjecareve do te luaje nje ndeshje miqesore me te rinjte e Skenderbeut.

Klevis Bejkolli


busy
komente