HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Lojtaret e grumbulluar per dy ndeshjet eleminatore Euro 2013
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 25 Gusht 2011 17:36   pdfShtypEmail

u-21_skuaderTrajneri Artan Bushati per dy ndeshjet eleminatore ndaj Polonise dhe Moldavise te vlefshme per Euro 2013 ka thirrur keta lojtare:

Portierë : Stivi Frasheri (Bylis); Endi Naco (Teuta)

Mbrojtës : Roland Peqini (Dinamo); Arsen Sykaj (Vllaznia); Agonit Sallaj (Bel Bielle); Hamels Hoxha (Laci); Antonio Marku (Dinamo); Domeniko Ibrahimi (Elbasani); Alis Bacaj (Lufëtari)

Mesfushorë : Orges Gava (Elbasani); Armando Vajushi (Vllaznia); Mergim Brahimi (Grashports);  Imran Bunjaku (Grashopers); Leutrim Osaj (Nk Maribor); Bruno Telushi (Flamurtari); Fatmir Musabelliu (Bari); Altin Hoxha (Teuta); Armando Pasha (Apolonia); Albi Dosti (Teuta)

Sulmuesë : Bekim Bala (Tirana); Armando Sadiku (Locarno); Odise Roshi (Keln)

busy
komente