HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artan Bushati rikthehet ne krye te U-21
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 17 Tetor 2009 19:46   pdfShtypEmail
artan_bushati_flamurtari_353598694Trajneri i U-21 te Shqiperise, Artan Bushati, i cili dha doreheqjen pas humbjes se Shqiperise U-21 ne Bjellorusi, ka vendosur qe te rikthehet ne poziten e drejtuesit per te pakten dy ndeshjet e rradhes qe skuadra Spresa do te luaje per eliminatoret e Evropianit. "Do te qendroj per te pakten dy ndeshjet e rradhes per kete edicion" eshte shprehur Artan Bushati ne nje konference per mediat sot, pasi kishte patur bisedime me Presidentin e Federates Shqiptare te Futbollit Armando Duka, duke vendosur qer te terheqi vendimin e marre per doreheqjen e tij nga pozita e trajnerit. pra, Bushati rikthehet perseri ne postin e trajnerit te U-21 te Shqiperise

Enea Shtrepi

busy
komente