HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artan Bushati jep doreheqjen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 16 Tetor 2009 01:30   pdfShtypEmail

artan_bushati_flamurtari_353598694Pas humbjes ne Bjellorusi, trajneri i ekipit Shpresa, Artan Bushati ka dhene doreheqjen. Humbje e pesuar, ishte e katerta ne pese takimet e zhvilluara ne keto eliminatore. Shqiperia ndodhet ne vendin e fundit ne grup dhe shpresat per kualifikim jane venitur. Kjo ishte humbja e trete jashte fushe, ku Shqiperia ka pesuar ne cdo takim me shume se tre gola, ndaj Austruise 1-3, ndaj Skocise 2-5 dhe tani ndaj Bjellorusise 2-4.

Klevis Bejkolli


busy
komente