HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21 mbi shtatë orë ne Aeroportin e Vienes
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 12 Tetor 2009 12:00   pdfShtypEmail
austrian_airlineSkuadra e U-21 te Shqiperise, gjate nisjes se saj per ne Bjellorusi ka patur nje ndalese tranzit ne Aeroportin e Vienes, per tu lidhur me avionin e linjes qe te çon ne Minsk. Lojtaret, trajneret dhe i gjithe stafi, u eshte dashur te presin mbi 7 ore ne Aeroport deri sa benin lidhjen direkte te avionit qe te çon ne kryeqytetin Bjellorus. Shqiperia do te zhvilloje diten e Merkure ndeshjen e rradhes eliminatore me skuadren Bjelloruse, per Kampionatin Evropian.

Kel Naraçi


busy
komente