HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Stivi Frasheri: E merituam plotesisht fitoren
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 13:10   pdfShtypEmail
Stivi_frasheriNje dite pas perfundimit te ndeshjes se kombetares se vogel, pra U-21, portieri i ketij ekipi Stivi Frasheri ekskluzivisht per www.albaniasoccer.com shprehet:  "Ishte nje takim qe te gjithe ishim pregatitur per me te miren. Ne beme nje loje te bukur ku dhame maksimumin tone perball Gjeorgjise. Morem nje fitore ku shoket e skuadres shenuan tre here dhe une pesova nje gol. Ndihem ne nje forme te shkelqyer per te vazhduar me tej duke fituar." - ka permbyllur portieri i talentuar i shpresave, Stivi Frasheri.

Besi Donati

busy
komente