HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Formacioni i mundshem anti Maqedoni
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Tetor 2010 21:04   pdfShtypEmail

u-21_skuaderNeser ne qytetin e Elbasanit ne stadiumin “Ruzhdi Bizhuta” skuadra kombetare Shpresa do te luaje nje ndeshje miqesore me ekipin Shpresa te Maqedonis. Trajneri Bushati per kete takim ka grumbulluar 24-lojtare.

Formacioni i mundshem :

Frasheri (portier)

Sykaj-Rustem Hoxha-Peqini-Gava (mbrojtes)

Altin Hoxha-Vucaj-Vajushi-Djepaxhia (mesfushor)

Cikalleshi-Bala (sulmues)

Klevis Bejkolli


busy
komente