HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Stivi Frasheri "syte" nga Shqiperia
nga AlbaniaSoccer   E diel, 01 Gusht 2010 18:30   pdfShtypEmail
u-21_skuaderPortieri i kombetares se Shqiperise U-21, Stivi Frasheri, pas largimit nga skuadra e Aris se Selanikut, pervec bisedimeve qe ka patur me skuadrat greke ka vendosur qe te analizoje edhe mundesine e aktivizimit te tij me ndonje skuader ne kampionatin shqipetar. Frasheri ishte portieri i dyte i Arisit dhe njekohesisht portier i skuadres kombetare te Shqiperise U-21.

Kel Naraçi

busy
komente