HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19 / Arjan Ademi shenon, Kroacia eliminohen
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 29 Korrik 2010 22:29   pdfShtypEmail
Arjan_AdemiMesfushori me origjine shqipetare nga Maqedonia qe luan me Sibenik dhe U-19 te Kroacise Arjan Ademi  shenoi golin e vetem per perfaqesuesen Kroate qe u mund ne gjysemfinalen e Kampionatit Evropian U-19 nga Franca. Ndonese kaluan ne avantazh te paret me ane te mesfushorit Ademi, Kroatet nuk mund te ruanin avantazhin e krijuar. Megjithese humben, kroatet siguruan nje vend ne Boterorin e U-20 qe do te luhet ne Kolumbi

Dardanoz Zhilivoda

busy
komente