HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Geri Malaj transferohet ne Qipro!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 18 Korrik 2010 22:27   pdfShtypEmail
geri_malaj_Geri Malaj Kola ka kaluar tek Divizioni A ne Qipro, konkretisht tek skuadra Doxa Katokopias.  Manaxheri Rudi vata mundesoi kete kalim te lojtarit dhe mesohet se mesfushori me tipare mbrojtese beri kete hap per te qene me afer Shqieprise dhe per tu ftuar rregullisht tek shpresat u-21 ose tek kombetarja A.
20 vjecari deri sot ka bere nje paraqitje per shpresat tona te drejtuara nga Bushati, i cili u detyrue ta ftonte pas presionit te mediave dhe tifoveze shqiptare. Geri i eshte bashkangjitur klubit te ri ne Greqi ne fazen pergaditore.

Dardanoz Zhilivoda


busy
komente