HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Under-21/Formacioni anti Poloni
nga Albaniassocer   E mërkurë, 26 Maj 2010 12:49   pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri Bushati mendohet te luaje me kete formacion nga minuta e pare kunder Polonise:

(Portier)
Shpetim Mocka

(Mbrojtes)
Klodian Semina
Hamels Hoxha
Roland Peqini
Arsen Sykaj

(Mesfushor)
Sabien Lilaj
Orges Gava
Erjon Vucaj

(Sulmues)
Odhise Roshi
Bekim Bala
Sokol Cikalleshi

busy
komente