HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Te merkuren Dinamo-U21 !
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 27 Shkurt 2010 23:08   pdfShtypEmail

dinamo_turqi_daibarkispor_thumbDrejtuesit e Dinamos, duke shfrytzuar pauzen e kampionatit, kane programuar qe diten e merkure, te zhvillojne nje ndeshje miqesore me perfaqesuesen U-21. Trajneri i shpresave ka kerkuar nje ndeshje miqesore per lojtaret e tij dhe Dinamo eshte treguar e gatshme. Ky takim do te zhvillohet ne mesditen e te merkures ne kompleksin "Dinamo".

Enea Shtrepi


busy
komente