HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hidhet shorti per Kampionatin Europian te moshave U-17 dhe U-19
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Dhjetor 2009 06:08   pdfShtypEmail
u-19_shqiperiEshte hedhur ne Nyon , shorti qe ka percaktuar grupet per raundin kualifikues te Kampionatit Europian te moshave U-17 dhe U-19.

Kampionati Europian U-19

Group 8

Belgjike

Angli

Qipro

Shqiperi

 

Ndeshjet e ketij grupi do te zhvillohen ne Belgjike ne datat 8-13 tetor 2010.

Kampionati Europian U-17

Group 4

Norvegji

Irlande

Shqiperi

Malte

Ndeshjet e ketij grupi do te zhvillohen ne Malte ne datat 25-30 Shtator 2010

Eshte hedhur ne Nyon , shorti qe ka percaktuar grupet per raundin kualifikues te Kampionatit Europian te moshave U-17 dhe U-19.

Kampionati Europian U-19

Group 8

Belgjike

Angli

Qipro

Shqiperi

Ndeshjet e ketij grupi do te zhvillohen ne Belgjike ne datat 8-13 tetor 2010.

Kampionati Europian U-17

Group 4

Norvegji

Irlande

Shqiperi

Malte

Ndeshjet e ketij grupi do te zhvillohen ne Malte ne datat 25-30 Shtator 2010


busy
komente