HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-17/ Hidhet shorti per eleminatoret e Euro 2013
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Nentor 2011 00:14   pdfShtypEmail

u-17_shqiperi_kosova_1_1Pasi kane mesuar kundershtaret per ne “Elite Round”, Shqiperia ka mesuar edhe shortin per eleminatoret e europianit te ardhshem. Ne eleminatoret 2012-2013, kuqezinjte do te bejne pjese ne grupin e 8-te me Italine, Hungarine dhe Lihtenshteinin. Ndeshjet e ketij grupi do te zhvillohen me sistem grumbullimi ne Hungari dhe do te zhvillohen ne datat 18, 20 dhe 23 tetor, 2012.


Grupi 8


Itali

Hungari
Lihtenshtein
SHQIPERI


busy
komente