HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret / Andis Shala shenon per Kuzhene
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Shkurt 2011 23:47   pdfShtypEmail
andis_shalaAndis Shala shenoi golin e tij te pare ne kete sezon per ekipin e vet FC Dundee United ne ndeshjen ne transferte kunder Hamilton qe perfundoj me rezultatin 1:1. Shala shpreson qe me kete gol do i jipen me shume minutazhe ne ndeshjet e radhes. Ky ishte nje gol qe i dhuroi piken e rradhes Dundee dhe ishte ndeshja e dyte rradhazi qe ai u aktivizua si zevendesues kur javen e kaluar hyri minuten e fundit per te fituar nje penallti te cilen Dunnde e humbi dhe u mund 2-1 ne transferte. Kjo ishte ndeshja e gjashte e Shales si zevendesues per Dundee

Sami Bacaj


busy
komente