HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet / Fatmir Hysenbelliu firmos me Genoa
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Shkurt 2011 09:39   pdfShtypEmail
ball_goalFatmir Hysenbelliu ka firmosur me skuadren e Serise A Genoa. Kjo behet e ditur nga drejtuesit e Genoas qe kan firmosur nje parakontrate me talentin e ri Shqipetar qe ka dale nga moshat e Partizanit dhe ka luajtur per te rinjte e Totenham, Fulham dhe se fundmi per te rinjte e Barit ne Itali per nje sezon e gjysm. Kete faze ai do te luaje me ekipin e Luganos ne Zvicer. Ai eshte shprehur shume i kenaqur nga kjo kontrate dhe se huazimi ne Zvicer do ta rrise ate profesionalisht. Ai shpreson te eci ne gjurmet e ish-yllit tone Igli Tare dhe sulmuesit tjeter jo me pak me fame se ky i pari Erion Bogdanit. 

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente