HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19 miqesore me Qipron
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Tetor 2009 14:18   pdfShtypEmail

u-19Kombetarja e moshes  U-19 te Shqiperise do te zhvilloje disa takime miqesore me skuadren e moshave te Qipros. Takimet do te zhvillohen nga data 20-21 tetor ne Shqiperi dhe nga data 5-7 Nentor ne Qipro. Takimet do te zhvillohen ne prag te eliminatoreve te Kampionatit Evropian qe Shqiperia do te zhvilloje ne San Marino nga data 13-18 Nentor. Ne keto eliminatore, Shqiperia ben pjese ne Grupin 1 se bashku me Italine, Irlanden dhe San Marinon

Altin Ngjela


busy
komente