HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore U-17/Maqedoni-Shqiperi 0-0
nga AlbaniaSoccer   E premte, 18 Qershor 2010 19:45   pdfShtypEmail

u-15_shqiperiSkuadra kombetare Shqipetare U-17 nuk ka shkuar me shume se nje barazime pa gola ne ndeshjen e dyte miqesore me skuadren kombetare Maqedonase. Ne ndeshjen e luajtur ne qytetin e Ohrit trajneri Ardian Mema ka aktivizuar te gjithe lojtaret. Pavaresishte qe kombetarja jone zhvilloje nje loje me te mire se ne ndeshjen e pare te luajtur ne vendin tone dhe te fituar me rezultatin 1-0 nuk ka mundur dot beje te njeten gje. Trajneri Mema ne perfundim te ndeshjes ka qene i kenaqur me paraqitjen e lojtareve.

Klevis Bejkolli


busy
komente