HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 07 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore U-19 / Shqiperi - Mal i Zi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 04 Maj 2010 00:50   pdfShtypEmail
u-19_shqiperiKombetarja e Shqiperise U-19 do te zhvilloje gjate 3 diteve te ardhshme 2 takime miqesore me skuadren homologe te Malit te Zi. Diten e Marte te dyja skuadrat do te takohen ne ndeshjen e pare miqesore ne Stadiumin "Loro Borici" te qytetit te Shkodres. Takimi i dyte miqesor do te zhvillohet ne Podgorice me daten 6 Maj.

Media FSHF 

busy
komente