HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore / Shqiperi - Irlanda e Veriut!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 16 Janar 2010 15:29   pdfShtypEmail

albania_against_hungaryNe date 3 mars ekipi kombetar Shqiptar  do te zhvilloje miqesoren e rradhes ndaj skuadres perfaqsuese te Irlandes se Veriut.

Kjo ndeshje do te zhvillohet ne Tirane sipas akordit te arritur ndermjet dy federatave.

Kombetarja e Irlandes se Veriut per momentin ndodhet ne vendin e 40-te ne renditjen e FIFA-s . Miqesorja e 3 marsit eshte e para per ekipin kombetar per vitin 2010.

Media FSHF


busy
komente