HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mijera tifoze kuqezi ne Lion
nga Administrator   E diel, 19 Qershor 2016 12:20   pdfShtypEmail

tifozet-lion-rrugesAshtu sic ka ndodhur edhe ne 2 ndeshjet e kaluara kunder Zvicres ne Lens dhe Frances ne Marseje, sot paradite edhe qyteti i Lion ku do te luhet ndeshja Rumani - Shqiperi eshte mbyshur me tifozet kuqezi. Mijera tifoze me bluzat e kuqe te kombetares shqiptare kane mbushur rruget kryesore te qytetit te Lion. Ambienti ne qytetin e Lionit eshte fantastik dhe atmosfera eshte shume pozitive. Po ashtu edhe lojtaret e kombetares tone duken te motivuar per te marre fitoren e pare ne kete kampionat.


busy
komente