HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ekipi zhvillon stervitjen ne Lion
nga Administrator   E shtunë, 18 Qershor 2016 19:00   pdfShtypEmail

shqiperia-stervitje-lionSot mbasdite ekipi yne kombetar ka zhvilluar stervitjen para ndeshjes Rumani - Shqiperi. E vecanta e stervitjes ka pase te beje me vendin ku eshte zhvilluar ajo. Per shkak te demtimit te fushes te stadiumit te Lionit, ekipi ka zhvilluar stervitjen ne stadiumin Stade de Gerland te Lionit. Ky stadium eshte rreth 20 km larg stadiumit te Lionit ku neser do te zhvillohet ndeshja. Ne seancen stervitore kane marre pjese te gjithe lojtaret pervec Alijit i cili nuk ka marre pjese ne seancen stervitore. Ai ka pasur dhimbje ne kofshen e djathte dhe stafi mjekesor ka vendosur qe Aliji te beje stervitje te diferencuar. Neser ne oren 21:00 zhvillohet ndeshja me e rendesishme per ekipin tone kunder perfaqesueset te Rumanise.


busy
komente