HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Percaktohen cmimet per ndeshjen kunder Katar
nga Administrator   E shtunë, 30 Prill 2016 17:50   pdfShtypEmail

Jane publikuar çmimet e biletave te ndeshjes miqesore qe kombetarja jone do te luaje kunder Katarit. 
Ndeshja do te luhet ne stadiumin Arena Hartberg te qytetit te Hartberg ne Austri. Kapaciteti i ketij stadiumi eshte 4500 vende, dhe cmimet per kete ndeshje jane 25 euro dhe 15 euro. Stadiumi ku do te zhvillohet ndeshja eshte vetem 15 minuta larg rezidences kuqezi ne Austri. 


busy
komente