HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Neser hidhet shorti i kampionatit Europian
nga Administrator   E enjte, 10 Dhjetor 2015 23:42   pdfShtypEmail

pots-albaniaNeser e shtune 12 dhjetor 2015, Shqiperia do te njoh kundershtaret e saj per Kampionatin Europian France 2016. Shqipria merr pjese per here te pare ne fazen finale te nje kompeticioni te tille dhe te gjithe jane kurioz te dine se cilat do te jete skuadrat qe ekipi yne do te kete perballe.
Shorti i europianit hidhet ne Paris ne oren 18:00 dhe te pranishem do te jete edhe delegacioni shqiptar i kryesuar nga presidenti i FSHF-se Duka.


busy
komente