HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Taulant Xhaka: Jam demtuar ne hunde dhe ne syrin e majte
nga Mario Nikolli   E mërkurë, 15 Tetor 2014 00:57   pdfShtypEmail

Serbia s and Albania s plMesfushori i kombetares se Shqiperise Taulant Xhaka ka informuar nepermjet rrjetit social ne Instagram se eshte demtuar fizikisht gjate trazirave ne Stadiumit e Partizanit ne Beograd ne takimin e Grupit I kualifikues perEuro 2016 midis Serbise dhe Shqiperise. "Jam goditur dhe me kane demtuar hunden dhe syrin e majte u shpreh Taulant Xhaka duke konfirmuar pasojat fizike qe ka pesuar gjate takimit. Ndeshja u pezullua per arsye te futjes ne fushe te tifozave vendes dhe goditjes me mjete te forta - karrike, stola, gurrë - te lojtareve shqiptare nga tifozat serb 


busy
komente