HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Altin Lala zgjidhet ndihmes i De Biazit
nga Albaniassocer   E hënë, 03 Mars 2014 23:25   pdfShtypEmail

Kombetarja-ne-stervitjeAltin Lala,ish kapiteni i kombetares shqiptare,eshte zgjedhur zyrtarisht si ndihmes trajner i kombetares shqiptare.Ish mesfushori i Hannoverit u shpreh shume i kenaqur me emerimin e tije.Per mua thirrja e De Biazit ishte sa e papritur aq edhe e bukur per mua.Do te jete nje eksperience komplet e re per mua sepse diferenca me fushen eshte e madhe por un do te impenjohem shume qe tja shperblej trajnerit qe me zgjodhi por edhe te gjithe popullit shqipetar.


busy
komente