HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Fiorentina po vezhgon Amir Abrashin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 11:37   pdfShtypEmail

amir abashiAmir Abrashi eshte ne fokusin e disa skuadrave italiane. Se fundmi edhe Fiorentina eshte fiksuar pas tij. Me pare Lazio e kishte piketuar dhe Igli Tare ka folur ne Itali per cilesite e ketij lojtari. Tani skuadra qe drejtohet nga Vincezo Montella eshte duke e ndjekur mesfushorin shtatshkurter nga Shqiperia. Abrashi per momentin eshte lojtar i skuadres se Grasshoperit por janari per te mund te sjelli te reja interesante. Skuadra zviceriane nuk ka ndermend ta lejoj te largohet pa perfituar financiarisht prej tij por klubet italiane jane gati te paguajne per kartonin e tij.


busy
komente