HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Valmir Berisha: Milani nuk ofroi aq sa duhet per mua
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:35   pdfShtypEmail

valmir berishaValmir Berisha tregon se kuqezinjte e Milanit nuk e kane kenaqur financiarisht me oferten e tyre dhe se tani po pret te degjoj te tjera oferta nga skuadra te medha Europiane. Sulmuesi me origjine shqiptare i Halmstad komentoi te rejat e fundit nga merkato. 17-vjeçari pranoi interesimin e Milanit, por shtoi se kuqezinjte nuk kishin rene dakort per shumen e kartonit te tij. Gjithsesi ai tha se ne futboll nuk i dihet se çfare mund te ndodhe. Sulmuesi deklaroi se eshte prane marrjes se nje vendimi pasi shume skuadra interesohen per te dhe se ai duhet t’i shqyrtoje te gjitha ofertat. Mediat suedeze kane shkruar per kete lajm.


busy
komente