HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ PAOK dhe Panathinaikos ne gare per Andi Lilen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 06 Dhjetor 2013 21:59   pdfShtypEmail

Andi-lilaMediat greke kane sjelle serish lajmin se skuadra e PAOK eshte vene ne ndjekje te Andi Liles. Pasi te largojne ne janar mesfushorin Ergys Kace, greket duan te marrin nje tjeter shqiptar. PAOK eshte gati te paguajne me shume se 300 mije euro , aq sa ishte oferta e pare qe i bene PAS Janines te cilen ata e refuzuan. Ne janar pritet te kete nje transferim te mundshem gjithmone nese do te gjindet gjuha e perbashket. Por kete histori e komplikon skuadra tjeter greke Panathinaikos. Forma e mire qe Lila po tregon ne kampionatin helen ka terhequr vemendjen edhe te kesaj skuadre qe i ka bere nje oferte konkrete dhe pret pergjigje.


busy
komente