HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Mediat greke cojne Kacen tek Lazio
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Nentor 2013 15:11   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeMediat greke se fundmi kane derguar Ergys Kacen ne Itali tek skuadra e Lazios. Lajmin e ben te ditur portali grek i internetit stentragoal.gr qe thekson gjithashtu se Lazio nuk eshte e vetma skuader qe ka shenjestruar lojtarin shtatshkurter te PAOK-ut, pasi ne gjurmet e tij jane vene klube nga Gjermania dhe Franca. Igli Tare deshiron te afroj talentin shqiptar tek skuadra laciale dhe per kete mesohet te kete afruar ne bisedime kapitenin kuqezi Igli Tare. PAOK qendron ne pritje te ofertes me te mire qe do ti vij per Kacen qe sipas te gjitha gjasave ne janar do te largohet perfundimisht nga Greqia.


busy
komente