HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Dilaver Duka ne prove te Atletiko Madrid
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Nentor 2013 23:21   pdfShtypEmail

dilaver dukaaaaaDilaver Duka do te zhvilloje nje prove tek skuadra e Atletiko Madrid. Lajmi behet i ditur nga “Chicago-fire.com”. Mesfushori shqiptar qe luan ne SHBA tek skuadra e Chicago Crew pritet te bej hapin e madh te karrieres per tu rikthyer serish ne Europe. Gjigandet spanjoll i kane dhene nje mundesi per te provuar veten per nje jave. Duka ka luajtur per 31 ndeshje tek skuadra e Chicagos dhe ka shenuar 4 gola. Ai pritet te qendroje per dy jave ne Spanje per tu akomoduar ne Madrid dhe zhvilluar me pas nje prove 7 ditore tek skuadra e Atletikos. Per shqiptarin kjo do te jete nje mundesi e arte.


busy
komente