HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ De Biazi injoron pas ndeshjes gazetaret shqiptare
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Nentor 2013 22:27   pdfShtypEmail

xhani de biasiNe fund te ndeshjes Bjellorusi – Shqiperi, Xhani De Biazi, trajneri Italian i kuqezinjve ka bere nje xhest te papelqyeshem. Pasi ka thene se eshte i kenaqur me te rinjte qe kane luajtur ne ndeshjen e barazuar, De Biazi nuk i eshte pergjigjur pyetjeve qe gazetaret shqiptare i kane bere atij. Kritikat per skuadren kuqezi, per lojen jo te mire me Bjellorusine, De Biazi nuk i ka pelqyer dhe kjo e ka shtyre te bej nje xhest aspak te bukur. Italiani eshte larguar duke i lene te gjithe te shtangur per ate qe ka bere pa preferuar te jape pergjigje dhe shpjegime.


busy
komente