HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Ilir Berisha rikthehet pas kater muajsh
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Nentor 2013 23:01   pdfShtypEmail

Ilir berishaKater muaj pritje dhe vuajtje per tu rikthyer me ne fund ne fushe. Ilir Berisha eshte i gatshem per ta rinisur aty ku e la dhe per te bere me mire. Mbrojtesi i Kombetares se Shqiperise ka mundur ti jape fund fazes rekuperuese duke lene pas kraheve demtimin e rende ne gju dhe operacionin qe e beri te qendronte larg fushave. Berisha do te shtoj ritmin ne stervitje me shpresen se do te jete i gatshem per skuadren e tij Orebro ne Suedi dhe gjithashtu edhe per Xhani De Biazin.


busy
komente