HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Mavraj mungon ne miqesore
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Nentor 2013 22:53   pdfShtypEmail

mergim mavrajMergim Mavraj nuk do te jete i gatshem per miqesoren me Bjellorusine. Mbrojtesi ka gjurin te demtuar dhe ka kerkuar leje nga De Biazi per te mos udhetuar ne Turqi. Tekniku e ka mirekuptuar dhe nuk ka dashur ta demtoj mbrojtesin. Mavraj do te bej disa dite pushim per te rimarre veten e me pas do te kthehet ne fushe. Ne vend te tij ne formacion De Biazi mund te testoj nje nga alternativat qe ka per mbrojtjen.


busy
komente