HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 07 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi “harron” Salihin dhe Bulkun
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Nentor 2013 20:34   pdfShtypEmail

salihi bulku montzhDitet e veshtira per Hamdi Salihin dhe Ervin Bulkun duket se kane ardhur. Traineri i perfaqesueses Xhani De Biazi pasi ka publikuar listene lojtareve te perzgjedhur prej tij ka treguar qarte se dy lojtaret me te cilet ai ka punuar jo pak ne edicionin qe u mbull nuk do te jene pjese e planeve te tij. Bala ka zene vendin e Salihit per sulmin ndersa Abrashi duket se do te jete pasardhesi i Bulkut ne mesfushe. Te dy lojtaret nuk e kane pritur mire lenien jashte nga traineri italian.


busy
komente