HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Nis fushata, “Abedin thuaj PO”
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Nentor 2013 22:19   pdfShtypEmail

januzaj backTifozet shqiptare nuk po lene gje pa bere per te pare Adnan Januzaj ti thote 'PO' Shqiperise. Pasi bene nje fushate ku i kerkohej 18-vjecarit nga Istogu ti thoshte po fteses shqiptare, tani i jane vene nga pas babait te tij. Me ironi, kuqezinjte ne rrjete sociale i kane kerkuar Abedinit, babait te Adnan Januzaj ti thote po fteses qe FSHF i ka bere. Burime prane federates kane zbuluar se familja Januzaj eshte kontaktuar nga zyrtare te larte shqiptare por ata po refuzojne te bisedojne per gjera konkrete.


busy
komente