HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Ulen cmimet e biletave per te skuqur “Qemal Stafen”
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Nentor 2013 17:45   pdfShtypEmail

biletatttttttttttttttPartizani ka menduar per tifozet. Ne prag te ndeshjes me Teuten, drejtuesit e klubit te kuq kane vendosur te ulin cmimet per lojtarin e 12. Duke dashur te kene sa me shume njerez ne stadium, drejtuesit e Partizanit kane menduar te ulin cmimet per tribunen karshi aty ku qendrojne ultrasit e kuq. 200 leke do te kushtoj nje bilete per ne kete sektor ku pritet qe te shtunen te jete nje numer i konsiderueshem tifozesh. Ndeshja do te luhet ne “Qemal Stafa” dhe Partizani synon te riktheje rezultatet positive pas tre humbjesh rradhazi.


busy
komente