HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Bekim Bala shenon ne Poloni
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 23:37   pdfShtypEmail

bekim balaBekim Bala ka shenuar nje tjeter gol per skuadren e Jagellonias. Bomberi shkodran ka zhbllokuar rezultatin e ndeshjes ne minuten e 56’ por skuadra e tij nuk ka mundur te administroj avantazhin. Jagellonia eshte permbysur dhe eshte mundur me rezultatin 2-1 por per Balen e rendesishme eshte qe shenoi. Shkodrani ka realizuar pese gola dhe eshte nje nga emrat me potencial ne listen e golashenuesve.


busy
komente