HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne Fokus/ Behgjet Pacolli do te sjelle Januzajn ne Kombetare
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 23:27   pdfShtypEmail

adnan januzajBehgjet Pacolli zotohet se do te sjell Adnan Januzajn te luaj per kombetaren shqiptare. Super milarderi Pacolli theksoi se do te takohet me kryeminstrin e Shqiperise apostafat per kete ceshtje. Zv. Kryeministri i Kosoves per nje periudhe te shkurter kohore zotohet se do te sjelli Adnan Januzajn per te luajtur me Kombetaren e Shqiperise. Ish Presidenti I Kosoves eshte i njohur per aftesite e tij intelektuale ne manaxhim dhe komunikim dhe padyshim eshte nje nga njerizit me te fuqishem per te ndihmuar ne kete nisme per te afruar futbollistin e Manchester United per te luajtur me Shqiperine


busy
komente